ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
 
 
 
אליאס סיילס - עו"ד
058-4455554

פורומים

Skip Navigation Links

פורום בית משפט לתעבורה

בפורום זה תוכלו לקבל מענה על שאלותיכם על כלל הזימונים לבתי המשפט לתעבורה לרבות עבירות של אי ציות להוראות שוטר, נהיגה בקלות ראש ועוד..
חפש
 • דוח טלפון נייד בזמן נהיגה
  בצלאל מנדלסון
  09:05 16/06
  קיבלתי את הדוח הנ"ל. אינני מכחיש את העבירה. ביקשתי להישפט. אני בעל רשיון קרוב ל30 שנה ואין לי הרבה עבירות. בעבירה אחרת יכולתי לבקש המרה באזהרה. חשבתי לבקש מהשופט להמיר באזהרה או בשלילה על תנאי וכד' בשל עבר יחסית נקי (יש מעט עבירות), וכן לטעון שהסקתי מסקנות ורכשתי דיבורית. האם יש סיכויי במשפט כזה, או שעדיף לפנות לתובע לצורך הסדר וכד'?
 • הופעה לדוח חניה במקום אבי
  עופר מרציאנו
  17:17 03/06
  האם אני יכול להופיע למשפט במקום אבי על דוח חניה ולייצג אותו מפאת גילו וחוסר הנוחות בשבילו להגיע למשפט?
 • צילום נסיעה באור אדום
  לילי
  14:10 17/08
  קיבלתי לביתי הודעה עם צילום רכב העובר באור אדום בתאריך ובשעה שבהם אני יודעת בוודאות שאין זה יתכן שדבר כזה קורה, שכן הרכב חנה משעות הבוקר ועד הצהרים בתחנת הרכבת. הרכב אינו רשום על שמי וההודעה נשלחה לבעל הרכב.
  איך אפשר להוכיח דבר כזה?
  יש מי שיכול להעיד שאסף אותי להחזיר אותי לתחנת הרכבת ויש מי שיעיד שהייתי בפגישה בשעות שבהן העברה צולמה.
  אך איני בעלת הרכב, ואלה לא הוכחות חותכות.
  האם יש מה לעשות?
 • הליכה למשפט כדי לקבל הקלה או אזהרה במקום קנס
  ד ח
  17:50 11/06
  ביצעתי עבירת תנועה - ירידה לשוליים לשם פנייה ימינה בעת פקק תנועה, כ 200 מטר לפני הפנייה.
  ניידת סמויה שחיכתה לאנשים כמוני, עצרה אותי ונתנה קנס של 750 + 6 נקודות.
  אני בעל רישיון 20 שנה ועבר נקי לחלוטין מעבירות.
  הגשתי בקשה להמרה לאזהרה (רשמתי בבקשה שירדתי לשוליים אך גם רשמתי שמדובר בעבירה קלה יחסית, יש לי עבר נקי והשוטר רק עמד וחיכה לאנשים כמוני...)
  לא קיבלו את בקשתי.

  האם אפשר ללכת למשפט, למרות שאני מודה בביצוע העבירה, רק כדי לקבל המרה לאזהרה?
 • הפעלת שלילה על תנאי
  שלום הכהן
  20:42 10/12
  שלום רב,
  לפני כמה חודשים נשפטי על מהירות גבוהה לשלושה חודשים על תנאי למשך שלוש שנים.
  לדאבוני, נתפסתי על אי עצירה מוחלטת בעצור. קנס 250 שח ו4 נקודות.
  האם זה אומר שישללו לי את הרישיון לשלושה חודשים או רק אם הייתי הולך לבית משפט על הקנס אז היו פוסלים לי?
  תודה רבה
  שלום
 • שינוי עבירה לנהג חדש
  גל גביש
  17:34 20/08
  שלום רב,
  לפני כמה חודשים נסעתי עם חברתי לצפון. כאשר באזור כרמיאל על כביש 85 החל להיות פקוק קצת (חג אחרי הכל..), הווייז החליט לקצר לי קצת את הפקק ולהוציא אותי לקניון חוצות כרמיאל ולהחזיר אותי בשביל עפר לכביש, כנראה לא הייתי היחיד שהווייז עשה לו את זה כי עוד כמה מכוניות עשו בדיוק אותו עיקוף. בדיוק כשאני יוצא משביל העפר לכיוון הכביש אני מבחין בניידות שעוצרת כמות גדולה של מכוניות - כל מי שיוצא משביל העפר!! (קצת קנסות לכבוד החג..)
  המשטרה עצרה אותי ועוד סביבות העשר מכוניות בצד כביש עם שוליים צרים בצורה די מסכנת חיים.
  כאשר השוטר ניגש אלי הוא טען שהעבירה שעשיתי היא נסיעה על השוליים (אין הרבה ברירות כאשר עולים משביל עפר לכביש).
  לאחר מכן ראה שאני נהג חדש ולכן מוכן לוותר לי על עבירה זו (שעונשה 6 נקודות ו750 שקל) ולתת לי עקיפה מימין (שעונשה 4 נקודות ו250 שקל). באותו רגע נשמעה עסקת הטיעון הזו מתקבלת. לאחר כמה חודשים, כחודש לפני שאני סוף סוף הופך לנהג צעיר קיבלתי ממשרד הרישוי הודעה שמודיעה כי בגלל שעברתי על חוק בתוספת השלישית לתקנות נהג חדש עלי להיבחן מחדש ולהישאר עם שנתיים מלווה.
  את ההודעה הזו קיבלתי בהיותי חייל, נאלצתי לקחת ימי חופשה ולעשות תאוריה שוב ולשלם עוד אלפי שקלים (שאין לי בתור חייל) על ביטוח של נהג חדש כאשר השוטר אפילו לא הודיע לי על הקאץ בעסקת הטיעון שלו.
  לא עשיתי בלגן, שילמתי אגרה לתאוריה ועשיתי אותה כמו גדול, אך אני רוצה לדעת - האם אני צריך לשלם עוד אלפי שקלים על נהג חדש רק כי שוטר החליט ששביל עפר אינו חוקי וכי הוא מוותר לי על עבירה למרות שהביא לי קנס שבדיעבד הרבה יותר חמור?
  בקיצור, אני רוצה לדעת האם אני יכול לתבוע את הדוח היותר חמור (750 שח ו6 נק) על מנת שלא יהיה לי נהג חדש?

  תודה מראש,
  גל גביש
 • עקיפה מסוכנת
  עימראן
  13:50 30/06
  שלום לכם אז כך הייתי נוהג בכביש פוריה ולפניי יש 2 משאיות גדולות רציתי להאט על מנת שאכניס לכפר עבודה-פוריה ( אני נוהג בצד ימין והכניסה לפוריה היא בצד השמאלי של הכביש) האטתי כדי להכניס למסלול ואז פעם אחת המשאית התחילה לשנות כיוון ולזוז למסלול שלי ואז כתגובה נאלצתי כדי שלא תפגע בי לעבור לצד השני של הכביש ולהעלות את המהירות כדי שלא ייפגע בי ואז ראה המקרה שוטר וביקש ממניאת הרישיון הלך לנהג המשאית שחרר אותו ולי נתן הזמנה לבית משפט בעקבות עקיפה מסוכנה 47(ה)(5) , אבל אני לא חתמתי כי אין הצדקה במה שקרה נסיתי להסביר לו שום לא הייתי עושה את זה המשאית הייתה נגישת בי והייתי לא בחיים השוטר לא שמע לי והתנהג לא יפה אליי, עוד חודש יש לי בית משפט ועלולים לפסול לי רישיון הנהיגה ועורכי הדין מבקשים הרבה כסף ואני סטודנט לא עובד, אני לא יודע מה לעשות במקרה שלי, אין לי מושג ( אני 5 שנים נוהג בכביש ואין לי עבר מסוכן יש לי רק דוח על חגורה).
  תודה לכם מקווה שתעזרו לי.
 • המרת דוח להתראה
  אבי מלמד
  13:25 03/05
  קיבלתי המרה של הודעת קנס, בגין מעבר באור אדום, להתראה. האם רק הקנס נמחק או גם הנקודות?
 • חנייה על מדרכה בת"א
  יוסי
  15:51 17/02
  1. לפני מספר ימים בסביבות השעה 17:15 החניתי את רכבי על המדרכה ברחוב הנחושת בת"א.
  2. לא ראיתי שום תמרור האוסר את החנייה.
  3. על המדרכה חנו רכבים רבים נוספים.
  4. מדובר במדרכה רחבה מאוד.
  5. על כן הסקתי כי החנייה ברחוב זה מותרת.
  6. לכשחזרתי לרכבי בסביבות השעה 18:30 לשמשת חלוני הוצמד דוח על סך 500 ש"ח.

  האם כדאי לי להגיש הקשה לביטול הדוח? אם כדאי לי להישפט?
 • נהיגה בקלות ראש
  דביר
  19:15 08/09
  זימנו אותי משפט והואשמו אותי בסעיף "נהיגה בקלות ראש"

  הסיבה לכך, היא שפגעתי בהולכת רגל באזור מעבר חצייה מהסחת דעת של חוסר שיינה
  זה היה בשעה 20:55 בערך וחזרתי מהבסיס לאפשר והייתי עם חוסר שיינה חזרתי מחבר לכיוון הבית והעיניים שלי היו על הכביש אך הראש היה עייף ותגובות איטיות ורק בדקה ה90 קלטתי את ההולכת דקה בצד השמאלי שהיא כבר בסוף של המעבר חצייה ופגעתי בא עם הצד השמאלי של האוטו בחזית, עצרתי מיד את האוטו ושנינו הופננו לבית חולים על זה שאני נכנסתי לסטרס ולחץ וקוצר נשימה, והיא בגלל ששברה לה העצם בירך השמאלי.

  אני כרגע בשלילה מנהלתית על ידי המשטרה בגלל שיום אחרי דווחתי למשטרה, והשלילה נגמר ב21/9 ועכשיו קיבלתי זימון למשפט.

  מה ההקלות שאפשר לעשות לעבירה שכזאת וסעיף של " נהיגה בקלות ראש", קראתי באינטרנט שזה יכול להגיע לקנס כספי גבוהה, פסילת רישיון לא פחות מ3 חודשים, ומאסר שנתיים.

  נ.ב. אני חייל כבן 19 ונהג חדש, עם שלילה נוספת בעבר על 50 קמ"ש מעל המותר.
 • נהיגה בקלות ראש
  עו"ד אליאס סיי...
  19:52 08/09
  דביר שלום רב,
  כאשר אדם מורשע בעבירה של נהיגה בקלות ראש הוא צפוי לעונש של 3 חודשים לכל הפחות בליווי של קנס כספי ופסילה על תנאי.
  בשאלתך כתבת שהעבירה היא בהקשר של תאונת דרכים שבה נשברה להולכת רגל עצם בירך, כאשר מדובר בכתב אישום במקרה שכזה מלבד העבירה של נהיגה בקלות ראש ישנם עבירות נלוות כאשר ביניהם עבירה של גרימת חבלה של ממש שגם לצידה עונש של פסילת מינימום.
  בנוסף במידה והינך "נהג חדש" ישנם משמעויות נלוות רבות ועל כן עליך לפנות בהקדם לעורך דין המתמצא בדיני התעבורה.
  משרדנו מטפל באופן שותף בעבירות מהסוג הנדון ואתה מוזמן לפנות אלינו לייעוץ ללא התחייבות בכל זמן שתחפוץ.
 • נהיגה בשכרות - סמים
  ויקטור ק
  19:43 04/06
  שלום רב, יום אחד הייתי במסיבה עם החברים, קבענו שאני איהיה הנהג תורן באותו לילה ואני לא אשתה וכו'. לקראת סוף המסיבה (מסיבת טבע - לא חוקית) באה משטרה וסגרה את המסיבה, ולכן נאלצנו לצאת משם, בדרך יציאה נתקלתי בשוטרים. השוטר עצר אותי שאל אם הכל בסדר עניתי לו בחיוביות, לפתע שאל אותי למה האישונים של העיניים שלי מורחבים, עניתי לו שכמעט ולא ישנתי בלילה, באותו רגע אמר לי בוא תעשה בדיקת שתן (מבלי לצאת מהרכב שלו הוא עדיין היה ברכב וגם אני עצרנו אחד ליד השני עם החלונות) באותו רגע נעניתי בסירוב ואמרתי לו שאין לו חשד כלשהו כלפיי ולכן לא אסכים לתת בדיקת שתן. באותו הרגע שאמרתי לו שאני מסרב, הוא קפץ על ההזדמנות ותוך שניות נכנס שוטר במקומי לצורך נהיגה והעביר אותי למקום ליד הנהג, הוריד את כל הנוסעים שלי, ולקח אותי לתחנת משטרה. שם ישר שאלו אותי מה קורה אתה מסרב וזה נעניתי שוב פעם בחיוב (לא אמרו לי מה יקרה במידה ואני אסרב, לפתע אחד מהצעירים שנעצר שם אמר לי שלא כדאי לסרב, אחרי שהוא אמר הלכתי לשאול את אותו קצין שעצר אותי מה פשר הסירוב - ורק אז הסביר לי ) אחרי שהסבירו לי אחר זמן רב לגבי ההשכלות של סירוב בדיקת שתן, אמרתי כי אני מסכים לתת בדיקת שתן. אמרתי להם שאני מעשן לעיתים רחוקות ופעם אחרונה שעישנתי צמח המצוי בשם "קנאביס" היה שבוע לפני (סוף שבוע לפני). הבדיקה יצאה חיובית, שללו לי אוטומטי את הרישיון ל30 יום, בנוסף לזה השביטו את הרכב גם ל30 יום(רכב עבודה של אמא שלי). שבועיים לאחר השלילה, ניגשתי לחקירה שם חקרו אותי על אותו יום, אמר לי תיהיה תשובה של המעבדה תוך שבועיים. ועכשיו אחרי 4 חודש, קיבלתי צו זימון לבית משפט לסוף חודש בפתח תקווה בית משפט השלום לתעבורה. מה לעשות ? חלק אומרים לי לקחת עו"ד של המדינה חלק אומרים לקחת עו"ד טוב.. אני כבר לא יודע מה לעשות! אשמח לעזרה בבקשה, תודה מראש !
 • נהיגה בשכרות - סמים
  עו"ד אליאס סיי...
  21:45 04/06
  ויקטור שלום רב,
  ראשית כל כדי ללמוד עוד על העבירה בה אתה מואשם אתה מוזמן לקרוא מהמאמרים המצויים באתרי.
  לגבי שאלתך:
  אתה תהיה זכאי לקבל עו״ד מהסנגוריה הציבורית (מטעם המדינה) רק במקרה בו המאשימה (המדינה) תודיע כי בכוונתה לבקש עונש של מאסר במידה ותורשע או לחלופין מקום בו בית המשפט ישתכנע כי אין באפשרותך מבחינה כלכלית לשכור את שירותיו של עו״ד פרטי.
  ההבדל בין עו״ד מטעם הסניגוריה לבין עו״ד פרטי הינו אפשרות הבחירה שלך, כאשר אתה שוכר עו״ד פרטי אתה יכול לבחור את זהותו בעוד שעו״ד מטעם המדינה אין לך כל אפשרות בחירה.
  לגבי טיב השירות שיוענק לך על ידי עו״ד כזה או אחר אין באפשרותי להשיב לך, אך כן יש באפשרותי להמליץ לך על שירותי משרדי באם תחפוץ בכך.
  בכל מקרה לצורך ניהול ההליך המשפטי תהיה חייב לקבל את שירותיו של עו״ד המתמחה בתחום ורצוי בהקדם האפשרי.
  בברכה,
  עו״ד ירון בוכובזה.
 • חציית אור אדום וקבלת צו למשפט
  סמדר המלי
  17:14 07/09
  שלום. קיבלנו היום צו להגיע לבית משפט בגין חצייה באור אדום. אני ובעלי לא זוכרים את היום המדובר ואת הנסיבות לעבירה. מה עושים? למה ישר קיבלנו צו למשפט ולא קנס ונקודות?
 • חציית אור אדום וקבלת צו למשפט
  עו"ד אליאס סיי...
  13:47 08/09
  סמדר שלום רב,
  משאלתך אני מבין כי המדובר בעבירה של חציית צומת באור אדום שצולמה על ידי מצלמת רמזור, בעבירות אלו כאשר הכניסה לצומת מתבצעת 5 שניות לאחר הופעת האור האדום ברמזור אוטומטית נשלח זימון לבית המשפט שכן מדובר בעבירה חמורה יותר מעבירה של מעבר באור אדום בטווח של 5 שניות מהופעתו.
  הזימון לדין שקיבלת הינו בגין עבירה של חציית צומת באור אדום בנסיבות מחמירות, עבירה שבגינה ניתן לפסול את רישיונך מנהלית ל-30 יום וזאת ללא שום קשר לעונש אשר עתיד להתקבל בבית המשפט.
  בעבירות מסוג זה ייצוג משפטי הולם חשוב עד מאוד וזאת בכדי לצמצם את העונשים עד כמה שניתן וכן בכדי שרישיון הנהיגה לא יישלל.
 • נהיגה בשכרות ונתפסתי עובר קו הפרדה
  יוסי
  23:44 05/04
  שלום נתפסתי כביכול נוהג בשכרות אך עובר קו הפרדה ביקשו ממני לעשות ינשוף וסירבתי זה עבירה ראשונה שלי וסירבתי כי יש לי קוצר נשימה ופחדתי שזה ישחק לא לטובתי ולא זכור לי שאמרו לי ללכת לבדיקת דם החרימו לי תאוטו והרישיון ל30 יום מה כדאי ואשמח לעורך דין טוב
 • נהיגה בשכרות ונתפסתי עובר קו הפרדה
  עו"ד אליאס סיי...
  09:56 06/04
  יוסי שלום רב,
  לצורך טיפול יעיל בפנייתך אשמח אם תיצור קשר עם משרדי בהקדם.
  באופן כללי חשוב לדעת שעל פי החוק השוטר רשאי לבקש מכל נהג לבצע בדיקת נשיפה וסירוב לבצע בדיקה זו בידי הנהג תתפרש כנהיגה בשכרות. אין כל חובה להציע לנהג המסרב לבדיקת הנשיפה לבצע במקום בדיקת דם. העובדה שעברת בקו הפרדה רצוף הינה גורם מחמיר שכן ביצעת עבירה נוספת תוך כדי נהיגה בשכרות.
  על אף כל האמור לעיל הוכחת הסירוב אינה דבר של מה בכך וישנם אפשרויות רבות בעת ניהול התיק בבית המשפט.
 • דו"ח על נייד מחוק
  דניאל גול
  22:37 23/03
  קיבלתי דו"ח על דיבור בנייד בנהיגה
  כל המלל מהדו"ח נמחק לחלוטין ולא ניתן לראות כמעט כלום בדו"ח רק אם מסתכלים ממש קרוב ואז זה גם בלתי קריא, התקשרתי למשטרה והם אמרו שזה יכול לקרות ולכן זה רשום אצלהם ממוחשב,
  האם יש לי פה עניין בלפנות למשפט ולביטול הדו"ח?
 • דו"ח על נייד מחוק
  עו"ד אליאס סיי...
  12:59 30/03
  דניאל שלום רב,
  העובדה שהמלל נמחק בדו"ח אשר מצוי בידך אינה מהווה עילה לביטול הדו"ח וזאת מכיוון שהדו"ח המקורי מצוי בידי משטרת ישראל וניתן יהיה לראות את הכתוב שם. חשוב לדעת כי אין הדבר אומר שניתן יהיה להרשיע אותך בעבירה בה אתה מואשם, קרוב לוודאי כי בוצעו טעויות ברישום דו"ח הטלפון שניתן כנגדך אשר באמצעותן ניתן יהיה לבטל את הדו"ח או לכל הפחות לגרום למחיקת הנקודות.
 • שלילה ללא התראה
  אבי
  15:21 18/03
  שלום במהלך חג הפורים כשנהגתי ברכב עצר אותי שוטר לבדיקת שכרות שגרתית הבדיקה עברה בקושי... כשהצעתי שאשתי תחליף אותי השוטר בדק את רשיונה וטען שהוא נפסל לפני כחודשיים(!) בבירור קצר נטען ע"י משרד הרישוי שהם שלחו לה בקשה לנהיגה מונעת עקב צבירת 12 נק'. לא עזרו לי כל הטענות שלא קיבלנו אף מכתב! מה עושים עכשיו?
 • שלילה ללא התראה
  עו"ד אליאס סיי...
  12:56 30/03
  אבי שלום רב,
  שאלתך אינה ברורה לי ולכן אבקשך ליצור קשר עם משרדי לצורך קבלת תשובה ספציפית לעניינך.
  באופן כללי, ישנם מצבים רבים בהם משרד הרישוי מתלה רישיון נהיגה של נהג מסוים ודבר זה נרשם מיד במערכות המידע של המדינה וכמו כן גם במסופים המשטרתיים.
  העובדה שרישיונו של נהג הותלה, מבלי שקיבל הנהג הודעה על כך, אינה מהווה נהיגה בשלילה ובמידה ושוטר עוצר נהג שכזה הוא יבצע הליך של יידוע הנהג על השלילה.
  את ההתליה ניתן לבטל על ידי פניה למשרד הרישוי וביצוע המטלות הדרושות לצורך הסרת ההגבלה.
 • פסילת רישיון
  אבי
  16:34 25/01
  הייתי במשרד הרישוי ונאמר לי שצברתי 42 נקודות בתווך של 8 שנים (2003-2011),ושאני אמור לבצע שתי קורסים של נהיגה מונעת,נאמר לי בנוסף שאני יקבל גם 3 חודשי שלילה ע"פ חוק כי לא ביצעתי את הקורסים בעבר...בבדיקה מעמיקה עם הפקידה הבהרתי לה שבין יולי 2003 ל נובמבר 2004 ביצעתי 14 נק',ובין נובמבר 2004 ועד שנת 2009 לא ביצעתי שום עבירה כך לפי מה שאני מבין הנק' אמורות להימחק,הבהרתי לה שבשנים הללו לא קיבלתי שום הודעה על קורס נהיגה מונעת.אחרי בדיקה מעמיקה היא אמרה לי שיהיו לי רק 45 ימי שלילה כי אחד מקנסות-נק' דווח מאוחר,לגבי הקורסים אין לי בעיה לעשות אותם אבל האם את השלילה אפשרי לשלוח בקשה לביטולה,כי כמו שזה נראה לפי החוק זה או 3 חודשים או כלום.
 • פסילת רישיון
  עו"ד אליאס סיי...
  12:24 26/01
  אבי שלום רב,
  לאחרונה משרדנו נתקל במקרים רבים בהם החליט משרד הרישוי לפסול נהגים מבלי שהייתה להם הצדקה לעשות כן.
  בדרך כלל משרד הרישוי אינו חוזר בו מדרישתו לפסול את הנהגים, אך למרות זאת ניתן לבטל את הפסילה באמצעות פנייה לבית המשפט לעניינים מנהליים (בית המשפט המחוזי).
  לפי שאלתך ניכר כי ניתן לבטל את הודעת הפסילה שקיבלת, אך לשם תגובה מדויקת יותר יש לערוך בחינה של מצב הרישום כפי שזה בוצע על ידי משרד הרישוי.
  בכדי שאוכל להשיב לך באופן מקצועי ומדויק יותר אשמח אם תצור עימי קשר.
 • המרה באזהרה של דוח טלפון
  בני
  01:12 31/12
  לפני מספר ימים נתפסתי ע"י שוטר על דוח טלפון, הודיתי בפני השוטר על ביצוע העבירה והוא אמר לי שאני יכול להגיש בקשה לאזהרה, יש לי וותק של 9 שנים נהיגה,
  האם אני יכול להגיש בקשה להמרה לאזהרה? האם אני עומד בתנאים הדרושים להמרת דו"ח תנועה לאזהרה?
 • המרה באזהרה של דוח טלפון
  עו"ד אליאס סיי...
  01:12 01/01
  בני שלום רב,
  לצורך המרת דו"ח באזהרה עליך להיות בעל ותק נהיגה של 10 שנים לפחות ובנוסף שבחמשת השנים האחרונות לא נרשם נגדך דו"ח או אזהרה כלשהם. יחד עם זאת לא כל העבירות ניתנות להמרה באזהרה ודו"ח טלפון הוא אחד מן הדו"חות שלא ניתן להמיר באזהרה.
  בנוסף חשוב שתדע שעל פי שיטת הניקוד החדשה כל אדם הצובר 36 נקודות ייכנס לפסילה בת 3 חודשים ורישיונו יחודש רק לאחר הצלחה במבחן התיאוריה.
  אם כך, חשוב מאוד למחוק את הנקודות הנלוות לכל דו"ח תנועה.
  לאחר שמגישים בקשה להישפט ומקבלים את הזימון למשפט אפשר על ידי מציאת הכשלים בחומר הראיות להגיע להסדר טיעון שלפיו יתוקן כתב האישום לעבירה שאין בחובתה נקודות ובמקרים מסוימים אף להגיע לזיכוי מוחלט.
|
|
 
הצלחות
 • מחיקת כתב אישום בעבירה של נהיגה בשכרות עם כמות של 455 מק"ג אלכוהול
  כתב אישום בתיק זה הוגש לבית המשפט לתעבורה בפתח תקווה. משרדנו קיבל את הייצוג בתיק זה כבר בהליך השימוע לגבי הפסילה המנהלית בבית דגן ולאחר בחינת התיק הצליח משרדנו למנוע את הפסילה המנהלית וכן את איסור השימוש ברכב. לאחר מספר דיונים אשר התנהלו בבית המשפט לתעבורה בפתח תקווה הצליח משרדנו לגרום למחיקת...
 • מחיקת כתב אישום בעבירה של נהיגה בשכרות עם כמות של 315 מק"ג אלכוהול
  משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס ייצג את הנאשמת בתיק זה כבר בהליך השימוע לצורך הפסילה המנהלית בתחנת המשטרה בתל אביב ושם הצליחו עורכי הדין למנוע את הפסילה המנהלית וכן את איסור השימוש ברכב. בתיק זה היו מספר דיונים בבית המשפט לתעבורה בתל אביב ולאחר דין ודברים הצליח משרדנו לגרום למחיקת כתב האישום...
 • נהיגה בשכרות בכמות של 410 מק"ג עם פסילה של 60 יום בלבד
  בתיק זה מדד מכשיר הינשוף כמות של 410 מק"ג אלכוהול בליטר אוויר נשוף ועל כן הוגש כתב אישום על נהיגה בשכרות. התיק הסתיים עם פסילה של 60 יום בלבד!!!! מספר התיק: תת"ע 3717-01-13 מדינת ישראל נגד עמרם דריי בבית המשפט לתעבורה באשקלון
 • תיק שכרות עם כמות של 420 מק"ג הסתיים עם פסילה בת 3 חודשים בלבד וסיווג רישיון כך שהנאשם יוכל לנהוג על מלגזה בתקופת הפסילה
  בתיק זה מדד מכשיר הינשוף (מכשיר הדרגר) כמות של 420 מק"ג אלכוהול בליטר אוויר נשוף ועל כן הוגש כתב אישום על נהיגה בשכרות. לאחר בחינת חומר הראיות התגלו פגמים ראייתיים אשר הובילו לסיום התיק בתיקון כתב האישום לנהיגה תחת השפעת משקאות משכרים (עבירה קלה יותר מנהיגה בשכרות) וב-3 חודשי פסילה בלבד!!!...
 • נהיגה במהירות של 156 קמ"ש על ידי נהגת חדשה ללא פסילה כלל!
  הנאשמת פנתה אל משרדנו מיד לאחר העבירה וטרם השימוע אשר התקיים באגף התנועה שבבית דגן ועקב כך היא הצליחה להימנע מפסילת מנהלית של רישיונה למשך 30 יום וזאת באמצעות עבודת עורכי הדין במשרד ועל אף היות הנאשמת נהגת חדשה ובעלת עבר מכביד. בדיון בבית המשפט לתעבורה בפתח תקווה הצליח משרדנו לגרום לתיקון כתב...
 • נהיגה בשכרות בכמות של 365 מק"ג אלכוהול בליטר אוויר נשוף הסתיים עם פסילה של 3 חודשים
  בתיק זה נמדדה הנאשמת על ידי מכשיר הינשוף כשהיא נוהגת עם כמות של 365 מק"ג אלכוהול בליטר אוויר נשוף וכתוצאה מכך הוגש כנגדה כתב אישום לבית המשפט לתעבורה בתל אביב. לאחר ניהול התיק הצליח משרדנו לסיים את ההליכים עם פסילה של 3 חודשים בלבד.
 • נהיגה במהירות של 150 קמ"ש בכביש בו המהירות המותרת הוא 90 קמ"ש ללא פסילה כלל
  בתיק זה הנאשם נמדד, על ידי מכשיר הממל"ז (לייזר), כאשר הוא נוהג במהירות מופרזת בשטח בין עירוני בו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש במהירות של 150 קמ"ש (60 קמ"ש מעל למותר) התיק הסתיים בהסדר טיעון לפיו רישיונו של הנאשם לא ייפסל כלל.
 • תיק של נהג חדש אשר נהג במהירות של 146 קמ"ש בכביש בו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש הסתיים ללא פסילה כלל
  בתיק זה הנאשם נמדד, על ידי מכשיר הדבורה, כאשר הוא נוהג במהירות מופרזת בשטח בין עירוני בו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש במהירות 146 קמ"ש (56 קמ"ש מעל למותר) וכל זאת בהיותו נהג חדש. הסתיים התיק, לאחר סיום תקופת היותו של הנאשם "נהג חדש" בהסדר טיעון לפיו רישיונו של הנאשם לא נפסל כלל.
 • קיצור פסילה מנהלית בעבירת מהירות של 145 קמ"ש + סיווג הפסילה
  בתיק זה נתפס הנאשם כשהוא נוהג במהירות של 145 קמ"ש בכביש בו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש אי לכך נפסל רישיונו מנהלית על ידי קצין משטרה ל-30 יום, משרדנו הצליח לקצר את הפסילה המנהלית בחצי ובנוסף לסווג את הפסילה כך שיוכל הנאשם לנהוג על מלגזה במסגרת עבודתו.
 • ביטול פסילה בת 3 חודשים עקב צבירת נקודות משרד הרישוי
  בתיק זה קיבל הלקוח הודעה ממשרד הרישוי על כך שעקב צבירת נקודות הוא נפסל למשך 3 חודשים מלהחזיק ברישיון נהיגה. לאחר בחינת החומר בתיק ניכר היה שאין מקום להשית פסילה במקרה זה ועל כן פעל משרדנו אל מול משרד הרישוי לצורך ביטול הפסילה. לאחר שמשרד הרישוי סרב בכל תוקף לבטל את הפסילה הגיש משרדנו עתירה מנהלית...
 • מהירות של 117 קמ"ש בכביש של 70 קמ"ש ללא פסילה בפועל כלל
  בתיק זה נתפס הנאשם כאשר הוא נוהג במהירות מופרזת בשטח עירוני בו המהירות המותרת היא 70 קמ"ש במהירות 117 קמ"ש (47 קמ"ש מעל למותר!) וכל זאת בהיותו נהג חדש. התיק הסתיים ללא פסילה בפועל!! תת"ע 7016-06-11 מדינת ישראל נגד סהר מרקוזון בבית המשפט לתעבורה באשדוד
 • נהיגה במהירות של 124 קמ"ש בכביש בו המהירות המותרת היא 80 קמ"ש הסתיים ללא פסילה כלל
  בתיק זה נתפס הנאשם כאשר הוא נוהג במהירות מופרזת בשטח בין-עירוני בו המהירות המותרת היא 80 קמ"ש במהירות 124 קמ"ש (44 קמ"ש מעל למותר!). תיק זה הסתיים ללא פסילה בפועל! תת"ע 1881-01-13 מדינת ישראל נגד אריה דקורדובי בבית המשפט לתעבורה באשקלון
 • נהיגה במהירות של 132 קמ"ש בכביש בו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש הסתיים ללא פסילה כלל
  בתיק זה נתפס הנאשם כאשר הוא נוהג במהירות מופרזת בשטח בין-עירוני בו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש במהירות 132 קמ"ש (42 קמ"ש מעל למותר!). רישיונו של הנאשם נפסל על ידי קצין משטרה ל- 30 יום ועל כן הוגשה בקשה לביטול פסילה מנהלית, בדיון בבקשה הסתיים התיק עם ביטול הפסילה המנהלית וללא כל פסילה נוספת!
 • נהיגה במהירות של 112 קמ"ש בכביש בו המהירות המותרת היא 50 קמ"ש הסתיים עם 15 יום פסילה בלבד
  בתיק זה הנאשם נמדד, על ידי מכשיר הדבורה, כאשר הוא נוהג במהירות מופרזת בשטח עירוני בו המהירות המותרת היא 50 קמ"ש במהירות של 112 קמ"ש (62 קמ"ש מעל למותר פי 2 ויותר מהמהירות המותרת), התיק הסתיים בהסדר לפיו רישיון הנהיגה של הנאשם ייפסל ל- 15 יום בלבד!!
 • נהיגה במהירות של 81 קמ"ש בכביש בו המהירות המותרת היא 50 קמ"ש הסתיים ללא פסילה כלל
  בתיק זה נתפס הנאשם, על ידי מצלמת מהירות, כאשר הוא נוהג במהירות מופרזת בשטח עירוני בו המהירות המותרת היא 50 קמ"ש במהירות 81 קמ"ש (31 קמ"ש מעל למותר!). תיק זה הסתיים ללא פסילה בפועל!
 • החזרת רישיון לאחר שהמכון הרפואי החליט שלא לאשר הוצאת רישיון נהיגה כלל
  ערעור על המכון הרפואי לבטיחות בדרכים לוועדת ערר שבתל השומר העורר הגיע למשרדנו לאחר שהמוסד הרפואי לבטיחות בדרכים פסל אותו מלהחזיק בכל סוגי הרישיונות וזאת לאור דיווח של בית המשפט על כך שהעורר נשפט והורשע בעבירה של נהיגה תחת השפעת סמים. לאחר הדיון בערעור והטענות של משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס...
 • תיק תאונת דרכים בו פגעה הנאשמת ברוכב אופנוע וגרמה לו ולנוסעת שהייתה עמו חבלות של ממש הסתיים עם פסילה של 60 יום בלבד
  בתיק זה הוגש כתב אישום נגד נהגת אשר הואשמה בגרימת תאונת דרכים שבה נחבל אדם חבלות של ממש (עבירה שלצידה פסילת מינימום של 3 חודשים), במהלך ניהול ההוכחות הסכים בית המשפט לחרוג מפסילת המינימום של 3 חודשים וקבע כי הייתה למעורב אחריות בתאונה ולכן התיק הסתיים עם פסילה בת 60 יום בלבד ובנוסף נדחתה תקופת...
 • נהג בזמן פסילה בפעם השנייה ונפסל לתקופה של 11 חודשים בלבד וזאת לאחר שהיה עצור
  בתיק זה הנהג הואשם בנהיגה בזמן פסילה בפעם השנייה!! הנאשם פנה למשרדנו בהיותו במעצר ימים (מעצר טרם הגשת כתב האישום), בדיון בו נתבקש להאריך את מעצרו של הנאשם גובש הסדר אשר לפיו הנאשם ישוחרר לביתו ללא כל תנאי באופן מיידי, ופסילה של רישיון הנהיגה לתקופה של 11 חודשים בלבד!!
 • תיק שבו יש פסילת מינימום של 3 חודשים הסתיים ללא פסילה כלל
  בתיק זה הנהג הואשם בעבירה של הסעת נוסעים בתשלום מעל המותר (יצוין כי הנוסעים היו שב"חים). לעבירה זו מתלווה פסילת מינימום של 3 חודשים, אך לאחר בחינת התיק ע"י עורכי הדין ירון בוכובזה ואליאס סיילס הוא הסתיים ללא פסילה כלל!!!
 • נהג אשר לא ציית לתמרור 302 ולא נתן זכות קדימה לרכב אחר בכניסתו לצומת לא נפסל כלל ואף נמחקו הנדודות הנלוות לעבירה
  בתיק זה הנהג הוזמן לדין והואשם באי ציות לתמרור 302 (כניסה לצומת ללא נתינת זכות קדימה לרכב המתקרב אל הצומת). תיק זה הסתיים ללא פסילה בפועל ואף מחיקת הנקודות הנלוות לעבירה!
 • קיצור פסילה מנהלית בעבירה של אי מתן זכות קדימה
  בתיק זה הנהג אשר נהג במונית הואשם כי לא נתן זכות קדימה לרכב משטרה וגרם לו לבלום בלימת פתע! רישיונו של הנאשם נפסל על ידי קצין משטרה ל- 30 יום ועל כן הוגשה בקשה לביטול פסילה מנהלית, בדיון בבקשה הסתיים התיק עם קיצור הפסילה המנהלית ל- 15 יום וללא כל פסילה נוספת מעבר לקיצור!
 • מחיקת נקודות בדו"ח על נסיעה ברמזור אדום
  בתיק זה הוגשה בקשה להישפט על עבירה של נסיעה באור אדום אותו קיבל הנהג. הנהג הגיע לבדו לדיון הראשון בו התביעה לא הייתה מוכנה כלל לשנות את סעיף העבירה לסעיף עבירה אשר לה לא נלווים נקודות משרד הרישוי ועל כן הנהג כפר בתיק והתיק נקבע לדיון הוכחות. במועד ההוכחות משרדנו הגיע לדיון ולמרות שלנהג יש עבר...
 • נהיגה בשכרות בכמות של 625 מק"ג אלכוהול הסתיים ללא פסילה בפועל כלל!
  בתיק זה הוגש כתב אישום בגין נהיגה בשכרות בכמות של 625 מיקרו גרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף. הלקוח נמדד באמצעות מכשיר הינשוף עם כמות גבוהה מאוד, אך לאחר ניהול התיק על ידי משרדנו התיק הסתיים עם פסילה על תנאי בלבד, ללא פסילה ואפילו ללא קנס! תת"ע 10816-11-18 מדינת ישראל נגד גלוטין בבית המשפט לתעבורה...
 • נמחקו הנקודות בדו"ח טלפון
  בתיק זה הוגשה בקשה להישפט על דו"ח טלפון אותו קיבל הנהג. הנאשם בתיק זה היה נהג משאית אשר לו עבר עשיר בעבירות תנועה והוא היה על סף פסילה במשרד הרישוי (36 נקודות) התיק הסתיים עם מחיקת הנקודות הנלוות לדו"ח מה שמנע את שלילת רישיונו על ידי משרד הרישוי.
 • פסק דין 8740-05-15 לירן דניאל בקשה לביטול הפסילה
  הלקוח הנ״ל נפסל מנהלית לתקופה של 30 יום וזאת בגין עבירת מהירות חריגה, לאחר פניית הלקוח אל משרדנו נשלח לבית המשפט לתעבורה בפתח תקווה בקשה לביטול הפסילה
 • תיק תאונת דרכים עונש מזערי
  לקוח זה יוצג ע״י משרדנו בתיק תאונת דרכים, כאשר נפגעה הולכת רגל במעבר חצייה, במהלך המשפט בבית המשפט לתעבורה בפתח תקווה, עמדת המדינה הייתה פסילת רישיון נהיגה שלא תפחת מ-6 חודשים, אך לאחר ניהול המשפט הסתיים התיק בפסילה מזערית של 21 יום וקנס מזערי.
 • נהיגה בשכרות בכמות של 190 מק"ג אלכוהול (נהג חדש) הסתיים עם פסילה של 45 ימים בלבד וללא מגבלות משרד הרישוי!
  בתיק זה הוגש כתב אישום בגין נהיגה בשכרות בכמות של 190 מיקרו גרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף לנהג הנמנה חדש לגביו נקבע כמות אסורה של 50 מק"ג בחוק. הלקוח נמדד באמצעות מכשיר הינשוף עם כמות של כמעט פי 4 מהמותר, אך לאחר ניהול התיק על ידי משרדנו התיק הסתיים עם תיקון משמעותי לכתב האישום שמונע את הגבלות...
 • נהיגה בשכרות בפעם השנייה בכמות של 419 מק"ג אלכוהול הסתיים עם 60 ימי פסילה בלבד!
  בתיק זה הוגש כתב אישום בגין נהיגה בשכרות בפעם השנייה בכמות של 419 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף. הלקוח נמדד באמצעות מכשיר הינשוף עם כמות גבוהה מאוד וזאת בפעם השנייה תוך 3 שנים, אך לאחר ניהול התיק על ידי משרדנו התיק הסתיים עם פסילה בת 60 ימים בלבד! תת"ע 10281-07-19 מדינת ישראל נגד אלקים...
 • גרימת תאונת דרכים + נהיגה בשכרות בכמות של 605 מק"ג אלכוהול הסתיים בפסילה של 6 חודשים בלבד!
  בתיק זה הוגש כתב אישום בגין גרימת תאונת דרכים עם חבלות קשות תוך כדי נהיגה בשכרות בכמות גבוהה של 605 מיקרו גרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף. למרות שתאונת הדרכים גרמה לחבלות קשות ולמרות הכמות הגבוהה שנמדדה הסתיים התיק לאחר ניהולו על ידי משרדנו עם פסילה מינימאלית של 6 חודשים בלבד! תת"ע 7573-01-18...
 • נהיגה בשכרות בכמות של 300 מק"ג אלכוהול הסתיים ללא פסילה בפועל כלל!
  בתיק זה הוגש כתב אישום בגין נהיגה בשכרות בכמות של 300 מיקרו גרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף. הלקוח נמדד באמצעות מכשיר הינשוף ונמצא כי הוא נהג בשכרות על פי בדיקה זו. לאחר ניהול התיק על ידי משרדנו התיק הסתיים ללא פסילה בפועל ועם קנס מינימלי של 600 ₪ בלבד! תת"ע 265-03-17 מדינת ישראל נגד לזר בבית...
 • נהיגה בשכרות בכמות של 295 מק"ג אלכוהול הסתיים ללא פסילה בפועל כלל!
  בתיק זה הוגש כתב אישום בגין נהיגה בשכרות בכמות של 295 מיקרו גרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף. הלקוח נמדד באמצעות מכשיר הינשוף ונמצא כי הוא נהג בשכרות על פי בדיקה זו. לאחר ניהול התיק על ידי משרדנו התיק הסתיים ללא פסילה בפועל ועם קנס מינימלי של 750 ₪ בלבד! תת"ע 8799-04-19 מדינת ישראל נגד פרץ בבית...
 • נהיגה בשכרות בכמות של 275 מק"ג אלכוהול (נהג חדש) הסתיים ללא פסילה בפועל כלל!
  בתיק זה הוגש כתב אישום בגין נהיגה בשכרות בכמות של 275 מיקרו גרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף לנהג הנמנה על אוכלוסייה מיוחדת לגביו נקבע כמות אסורה של 50 מק"ג בחוק. הלקוח נמדד באמצעות מכשיר הינשוף עם כמות של פי 5.5 מהמותר, אך לאחר ניהול התיק על ידי משרדנו התיק הסתיים ללא פסילה בפועל! תת"ע 6165-02-19...
מידע שימושי
מאמרים נבחרים
 • תאונת דרכים כאשר מדובר בנהיגה בשכרות
  כאשר משלבים בין שתי העבירות יחד רף הענישה עולה באופן משמעותי, כך לדוגמא בעבירה של תאונת...
 • היכן ניתן לבצע שימוע מנהלי בגין עבירת נהיגה בשכרות
  כאשר נהג מבצע עבירה של נהיגה בשכרות הוא נחשף באופן מידי לאפשרות פסילה מנהלית של רישיון...
 • הליך השימוע בעבירת נהיגה בשכרות וייצוג על ידי עורך דין תעבורה
  כאשר נהג מבצע עבירה של נהיגה בשכרות הוא נחשף באופן מידי לאפשרות פסילה מנהלית של רישיון...
 • משמעות ענישת המינימום בנהיגה בשכרות
  החוק במדינת ישראל קובע עונש מינימום לנהגים אשר מבצעים עבירה של נהיגה בשכרות. עונש...
 • הכול אודות כתב אישום בשכרות בפעם השנייה או יותר
  במקרים מסוימים, נהג אשר ביצע עבירת נהיגה בשכרות בפעם השנייה- עונשו יהיה גבוה יותר
 • אכיפה מיוחדת בשכרות
  אסור לנהגים צעירים עד גיל 24 ונהגים מקצועיים כגון נהגי מוניות בתפקיד, נהגי אוטובוסים...
 • סירוב להיבדק בבדיקת שכרות
  שוטר רשאי לבקש מכל נהג לבצע בדיקת שכרות באמצעות מכשיר ה"ינשוף" גם אם לא קיים חשד כלל כי...
 • תפקידו של עורך הדין לתעבורה בעבירת נהיגה בשכרות
  תפקידו המרכזי של עורך הדין לענייני תעבורה הוא לייצג את האינטרסים המובהקים של האדם אותו...
 • פסילת רישיון בעבירת השכרות
  עבירת השכרות הינה אחת מעבירות התנועה החמורות ביותר, ורשויות החוק והאכיפה עושות כל...
 • נהיגה בשכרות: נהג חדש / צעיר
  נהיגה בשכרות נחשבת לאחת העבירות התעבורה החמורות ביותר. החוק מתייחס בחומרה אל נהגים...
 • מה קובע החוק בקשר לענישה בשכרות?
  החוק במדינת ישראל בנוגע לעבירת נהיגה בשכרות כולל בין היתר: פסילת רישיון הנהיגה לתקופה...
 • זיכוי בעבירה של שכרות – האם אפשרי?
  זיכוי בעבירה של שכרות או מתן הקלות בעונש הינם פונקציה של מקצועיות משפטית מטעם עורך הדין...
 • מהו ריכוז האלכוהול המותר בזמן נהיגה?
  כמות אלכוהול בבדיקת נשיפה: באמצעות מכשיר הינשוף, הרף התחתון עומד על 290 מיקרוגרם...
 • מהו מכשיר הינשוף?
  מכשיר "הינשוף" הוא למעשה מכשיר המודד את כמות האלכוהול בגופו של הנהג החשוד בנהיגה בשכרות
 • מהי בדיקת דם?
  בדיקת הדם היא ללא ספק הבדיקה המדויקת ביותר לצורך גילוי ריכוז האלכוהול בדם
 • מהי בדיקת שכרות?
  בדיקת שכרות הינה בדיקה יזומה, המתקיימת על ידי שוטרי התנועה בישראל, לאותם נהגים אשר על...
 • מד מהירות לייזר – האם הוא מדייק
  אחד מכלי האכיפה הנפוצים ביותר ברשות משטרת ישראל הוא הממל"ז (מד מהירות לייזר). האם כלי...
 • אמינות בדיקת ינשוף
  הינשוף הוא מכשיר נשיפה אלקטרוני שבעזרתו מתבצעות בדיקות שטח שמטרתן לקבוע האם נהג הרכב...
 • בדיקת מאפיינים – האם חובה?
  יש לציין שבדיקת המאפיינים אינה בדיקה מדעית ואין הנהג חייב להסכים לבצע את בדיקה זו
 • האם ניתן להרשיע על בסיס בדיקת המאפיינים?
  למרות שבדיקת המאפיינים המתבססת ברובה על שיפוט דעתו של שוטר התנועה המבצע את הבדיקה...
 • איך לנהוג בקבלת דוח מצלמת מהירות
  עבירות נהיגה במהירות מופרזת נאכפות באמצעות מגוון אמצעים טכנולוגים ביניהם מצלמת מהירות....
 • מהי בדיקת המאפיינים?
  בדיקת מאפיינים הינה אחת הדרכים לביצוע בדיקת שכרות המתבצעת על ידי שוטרי התנועה האמונים...
 • מהי נהיגה במהירות מופרזת?
  כאשר אדם נוהג מעל למהירות המותרת בכביש מסוים, הוא עובר על החוק. לעיתים, מדובר בחריגה...
 • הכול אודות סירוב להיבדק
  סירוב למתן בדיקת שכרות מתפרשת כמתן הודאה בדבר העבירה, ועלולה להוביל להטלת העונשים...
 • המהירות המותרת בכבישי ישראל
  כבישים במדינת ישראל מסווגים על פי החלוקה הבאה: כבישים ארציים, כבישים אזוריים, כבישים...
 • הענישה בעבירת נהיגה בשכרות
  24 חודשי פסילת רישיון, היא תקופת הזמן שהגדיר המחוקק לעונש המינימאלי לאדם שנמצא אשם...
 • זיכוי בעבירה של מהירות מופרזת – האם אפשרי ?
  צריך לדעת שבמידה ונתפסתם בעבירה של מהירות מופרזת, הדבר אינו גזירת גורל ואתם יכולים לצאת...
 • דרגות הענישה בעבירת מהירות מופרזת
  נהיגה במהירות מופרזת הינה אחת מעבירות התנועה הנפוצות ביותר וכך גם רמת האכיפה
 • מהן טענות ההגנה בעבירת נהיגה בשכרות?
  חשוב לדעת- כל מקרה של עבירת נהיגה בשכרות הינו מקרה ספציפי המתייחס לסיטואציה בה נערכה...
 • מהו עונש על הריגה בתאונת דרכים
  תאונת דרכים קטלנית היא תאונה שבה נהרג אדם. מה העונש שתקבלו אם תקלעו לסיטואציה בה הרגתם...
 • ועדת ערר תל השומר - איך לעבור את זה בשלום?
  אם הגעתם למכון הרפואי לבטיחות בדרכים ושם התקבלה ההחלטה שרישיונכם נפסל, המשמעות היא...
 • עורך דין פסילה מנהלית – קווים לדמותו
  רשיונכם נשלל? עורך דין לפסילה מנהלית ידע לטעון עבורכם את הטענות הרלוונטיות על מנת...
 • עסקאות טיעון בעבירת נהיגה בשכרות
  הסדר טיעון הוא למעשה כלי משפטי שנועד לייעל את הליך הטיפול בתיקים פלילים מכל סוג שהוא,...
 • עונש מאסר בעבירות מהירות חמורות
  בכל מקרה שנהג קיבל זימון לדין בעבירת מהירות מופרזת, צריך לדעת שהוא יכול לקבל עונש מאסר...
 • דרכי ההתנהלות בקרות תאונות דרכים
  הייתם מעורבים בתאונת דרכים? במאמר זה דרכי התנהלות דיווח על תאונת דרכים בקרות תאונת...
 • 7 דברים שאתם צריכים לדעת על המרב״ד
  המרב״ד – היא יחידה שתפקידה לערוך בדיקות רפואיות לנהגים המופנים אליה, בכדי לקבוע את...
 • ייצוג על ידי עורך דין לתעבורה בנהיגה בשכרות
  על מבצע עבירת הנהיגה בשכרות לפנות באופן מידי לעורך דין המתמחה בדיני תעבורה בכלל ובעבירת...
 • הענישה בתאונת דרכים עם חבלות או נזק לרכוש
  ענישה בתאונת דרכים עם חבלות או נזק לרכוש נקבעת רק במידה ונפתחת חקירה ומוגש כתב אישום...
 • כיצד ניתן לבטל איסור שימוש ברכב?
  במידה וגם נגדכם הוטל איסור שימוש ברכב, תוכלו להגיש בקשה בעניין לבית המשפט לתעבורה...
 • נקודות משרד הרישוי בעבירת המהירות
  בעבירת מהירות על פי החוק רישום של 8 נקודות וכן קנס בגובה של 750 שקלים, חל על נהיגה...
 • מהו הסיכוי שלכם להצליח לבד בוועדת ערר על החלטת המרב״ד
  אם הופניתם למכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עומדת לכם האפשרות להגיש תוך 30 יום ערר לוועדת...
 • כיול מכמונות המהירות
  בכיול בודקים האם הערכים תואמים את אבות המדידה המקובלות לבין קריאותיו של מכשיר
 • מהן העבירות בהן ניתן להטיל איסור שימוש ברכב?
  במאמר זה יפורטו רשימת העבירות בגינן ניתן להטיל איסור שימוש ברכב (החרמת הרכב)
 • הענישה בתאונת דרכים עם חבלות של ממש
  מידת הענישה תלויה בסעיפי האישום ובחומרת הפגיעה הגופנית שנגרמה לנפגע בעקבות תאונת הדרכים
 • עורך - דין נהיגה בשכרות
  מה החוק אומר בגין נהיגה בשכרות? מה העונש הצפוי לנהג בגין עבירה זו? מהי כמות האלכוהול...
 • ערעור על החלטות הוועדות הרפואיות
  במידה וגם אתם רואים את עצמכם כנפגעים מהחלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים בענייניכם,...
 • פסילה עד תום ההליכים בנהיגה בשכרות
  כאשר נהג מבצע עבירה של נהיגה בשכרות הוא מקבל באופן מידי כתב אישום וזימון לבית משפט כמו...
 • איך מתכוננים לוועדת ערר?
  ועדת הערר היא למעשה בית דין מנהלי לענייני ערעורים בלבד, המתפקדת כמעין שופט רב-ראשי...
 • מהם התנאים להטלת איסור שימוש ברכב?
  ישנן מספר סוגי עבירות תנועה בגינן מוטל על נהג הרכב ובעליו, איסור שימוש ברכב (החרמת...
 • הכול על מכשיר הדבורה
  מכשיר הדבורה עובד בשיטת רדאר וניתן להפעיל אותו בין אם הניידת עומדת לבין אם הניידת בתנועה
 • חשיבותו של עו"ד לתעבורה בתאונות דרכים
  ייעוץ משפטי מטעם עו"ד המתמחה בדיני התעבורה, מאפשר לכם לבחון את המצב הראייתי בתיק באופן...
 • עורך דין – נהיגה במהירות מופרזת
  נהיגה במהירות מופרזת זוהי עבירת תעבורה שכיחה מאוד ולמעלה מ14% מהתאונות במדינת ישראל...
 • המדריך המלא לכל מי שרישיונו נפסל
  רישיון הנהיגה שלנו הוא המפתח לניידות שלנו. היכנסו לקרוא על מהם הגורמים הפוטנציאלים...
 • מות אדם בתאונת דרכים כאשר מדובר בנהיגה בשכרות
  עבירה של נהיגה בשכרות היא אחת העבירות החמורות הקיימות בתחום התעבורה, כאשר נגרמה תאונת...
 • ועדת ערר המכון הרפואי לבטיחות בדרכים
  המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הינו גוף השייך למשרד הבריאות, אך למעשה, הוא קובע את החלטות...
 • נהיגה תחת השפעת אלכוהול לנהג חדש
  נהיגה תחת השפעת אלכוהול נחשבת לאחת העבירות התעבורתיות החמורות ביותר, בטח כאשר מדובר...
 • החשיבות במחיקת הנקודות הנלוות לעבירות תנועה
  נהג שצבר יותר מ-36 נקודות, רישיונו נפסל באופן מידי לתקופה של שלושה חודשים, אשר בסיומה...
 • החשיבות בייצוג משפטי בוועדות הרפואיות
  מכיוון שהמלצותיהן של הוועדות הרפואיות מטעם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, הופכות ברוב...
 • מדיניות הענישה בנהיגה בשכרות כאשר מדובר בעבירה חוזרת
  כאשר מדובר בנהג אשר ביצע עבירה של נהיגה בשכרות בפעם השנייה או יותר רף הענישה עולה פי...
 • כיצד ניתן לבטל פסילה מנהלית?
  לכל נהג במדינת ישראל קיימת הזכות לבקש ולבטל את החלטת קצין המשטרה בדרגת מפקח ומעלה,...
 • כיצד פועל מכשיר הממל"ז ?
  פירוש ראשי התיבות ממל"ז הוא מד מדידה לייזר, והוא המכשיר שאיתו מודדת משטרת התנועה את...
 • סמכויות שוטר תנועה וזכויות נהג
  תפקידו של שוטר התנועה הוא לאכוף את חוקי וכללי התנועה בהתאם להוראות החוק ופקודת התעבורה....
 • מהם מכמונות המהירות ?
  מכמונות מהירות הינם המכשירים המשמשים את משטרת התנועה לאכוף את מהירות הנסיעה המותרת...
 • ערעור על החלטת משרד הרישוי
  כאשר מוגש ערעור על החלטת משרד הרישוי, חשוב לדעת האם מדובר בפסילה מטעמים בריאותיים או...
 • מהן העבירות בהן ניתן להטיל פסילה מנהלית?
  במאמר זה נעסוק במקרים בהם ניתן להטיל פסילה מנהלית
 • חשיבותו של בוחן תנועה מטעם הנאשם בעבירות תאונות דרכים קטלניות
  במקרים רבים נדרש עורך דין תאונות דרכים להסתייע בשירותיו של בוחן תנועה מטעם ההגנה
 • עורך דין - נהיגה בשלילת רישיון
  שלילת רישיון כשמה היא מצב שבו אין לנהג אפשרות חוקית לנהוג ברכב שלו שכן בוטלה לו לזמן...
 • נהיגה תחת השפעת אלכוהול לנהג חדש
  נהג חדש נדרש להקפדה יתרה על חוקי התנועה ועל הימנעות יתרה מביצוע עבירות תנועה בכלל...
 • פגיעה ברכוש בעת נהיגה בשכרות
  נתפסת נוהג בשכרות? עבירה בשכרות היא עבירה אסורה על פי החוק. היכנסו לקרוא אודות עבירת...
 • מתי יידרש נהג להגיע למכון הרפואי לבטיחות בדרכים
  המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הינו מכון בדיקות רפואיות ומבדקים פסיכולוגיים שנועד בראש...
 • מהי מדיניות הענישה בעבירת אי ציות להוראות שוטר
  חובת הציות להוראות השוטר, גוברת בכל המקרים על חובת הציות לתמרור, רמזור או כל חוקי...
 • כיצד לפעול עם קבלת הזימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים
  המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הינו גוף ציבורי, המשמש כמעין "סמכות משפטית" מתוקף הגדרתו כ-...
 • מהן טענות ההגנה בעבירה של אי ציות להוראות שוטר?
  במקרים של הגשת כתב אישום וזימון לבית המשפט לתעבורה בגין עבירת אי ציות להוראות שוטר,...
 • רשימת העבירות שיובילו לאי חידוש רישיון של נהג חדש
  ישנן מספר עבירות שבמידה ונהג חדש עובר עליהן, רישיונו אינו מחודש באופן אוטומטי לאחר...
 • סירוב לבדיקת ינשוף
  בדיקת ינשוף הוא שמה של בדיקה המודדת את ריכוז האלכוהול המצוי באוויר הננשף מריאותיו של...
 • ערעור על עבירות תנועה
  לאור העלייה במספר תאונות הדרכים בישראל, המדינה מנסה לצמצם את עבירות התנועה על ידי הגברת...
 • נהיגה בזמן פסילה
  נהיגה בזמן שלילה הפכה לתופעה נפוצה בישראל. תופעה זו נחשבת כחמורה ביותר שכן הנהג "מצפצף"...
 • תאונת דרכים קטלנית
  במקרים של תאונת דרכים קטלנית, משטרת ישראל מעבירה את תיק החקירה לפרקליטות
 • מהם התנאים להטלת פסילה מנהלית?
  במאמר זה נעסוק בתנאים החייבים להתקיים במסגרת הטלת פסילה מנהלית.
 • זימון לדין בעבירת המהירות
  נהג יקבל זימון לדין אם עבר על 41 קמ"ש ומעל המותר בדרך עירונית או מעל 51 קמ"ש בדרך בין...
 • נהיגה ללא חגורת בטיחות
  לנהיגה ללא חגורת בטיחות עלולות להיות השלכות הרות אסון. לא רק לנהג אלא גם לנוסעים ברכב....
 • חציית קו הפרדה רצוף
  עבירת חציית קו הפרדה רצוף לשם ביצוע עקיפה הינה עבירה מסכנת חיים וכך גם ההתייחסות אליה...
 • מצלמות מהירות – ממה כדאי להיזהר ?
  משטרת ישראל רישתה את הארץ במצלמות מהירות אשר תפקידן לצלם נהגים העוברים על המהירות המותרת
 • מיהו הגורם המוסמך בהטלת פסילה מנהלית?
  קצין משטרה בדרגת מפקח ומעלה הינו הגורם הבלעדי המוסמך להורות על פסילת רישיון נהיגה...
 • מתי נמחקות נקודות משרד הרישוי
  כל נהג שעבר עבירות תנועה יכול לפתוח דף חדש במידה ועמד בקריטריונים של משרד הרישוי במאמר...
 • תפקידו של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים
  תפקידו המרכזי של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הוא לאתר ולמנוע מנהגים שאינם כשירים לנהיגה...
 • כתבי אישום בתאונות דרכים כאשר הנפגע היחיד הוא הנאשם עצמו
  תאונת דרכים שתוצאותיה הן נפגעים בגוף, גוררת אחריה הגשת כתב אישום
 • מהי חובת יידוע נהג על שלילת רישיון נהיגה ?
  החוק קובע כי די בעצם במשלוח הודעה בדואר רשום בכדי להקים חזקה על פיה הנהג מודע לכך...
 • נהיגה בהשפעת סמים
  נהיגה תחת השפעת סמים, נחשבת לאחת העבירות החמורות ביותר בדיני התעבורה בישראל. זאת, לאור...
 • מה ההבדל בין נהיגה בשכרות לנהיגה תחת השפעת סמים?
  נהיגה בשכרות ונהיגה תחת השפעת סמים. מדובר בשתי עבירות שונות. נציג להלן כל אחת משת...
 • ההגבלות על נהג חדש וסיומן
  במהלך התקופה בה מוגדר הנהג כנהג חדש חלות עליו הגבלות ותקנות מיוחדות שבמאמר זה נפרטן
 • מהי עבירת אי ציות להוראות שוטר?
  חובת הציות להוראות שוטר מחייבת את עובר הדרך לציית לכל הוראה שניתנה, גם אם הדבר נוגד את...
 • אי ציות להוראות תמרור המוטבע על הכביש
  במקרה של עבירת תנועה המתייחסת לאי ציות לחיצים וסימונים המוטמעים על גבי הכביש, עבירה זו...
 • דו"ח של שוטר על נסיעה ברמזור אדום
  חשוב לדעת, שלאחר שקיבלתם את הדו"ח מהשוטר, במידה ושילמתם אותו הדבר מהווה הודיה בביצוע...
 • משפט תעבורה על דוחות משטרה בגין אי ציות לתמרור
  תקנה 22 לתקנות התעבורה קובעת כי לנאשם בדבר עבירת אי ציות לתמרור הזכות להוכיח כי התמרור...
 • זיכוי בעבירת נסיעה ברמזור אדום – האם אפשרי?
  ישנם מספר טענות הגנה אשר עומדות לנהג לצורך חפותו, אחת מהן היא האפשרות כי במידה והרמזור...
 • עבירה של נסיעה ברמזור אדום המתבססת על צילום הרכב
  משטרת ישראל נעזרת במצלמות הנמצאות בצמוד לרמזורים בצמתים רבים ברחבי המדינה בכדי לתפוס...
 • הכול על אי ציות להוראות תמרור עצור
  תמרור עצור הינו תמרור המחייב את נהג הרכב לציית לשני חוקי תעבורה בעת ובעונה אחת. האחד,...
 • הכל על שימוש בטלפון בזמן נהיגה
  במהלך שנת 2012 נתפסו כ-90 אלף אנשים כאשר הם מדברים בטלפון סלולארי ללא דיבורית במהלך נהיגה
 • טענות ההגנה בעבירה של שימוש בטלפון
  נהגים יכולים לנסות ולהוכיח כי הם לא דיברו בטלפון בזמן האירועים על ידי מספר דרכים...
 • מהי עבירה של נהיגה בקלות ראש
  כאשר המשטרה בוחרת להחמיר עם נהג ולייחס לו אישום של נהיגה בקלות ראש, הדבר גורם להחמרת...
 • זיכוי בעבירה של אי ציות להוראות שוטר – האם אפשרי?
  בכל המקרים, עבירת אי ציות להוראות שוטר הינה עבירה הגוררת אחריה הגשת כתב אישום וזימון...
 • תפקידו של עורך הדין לתעבורה בעבירה של נהיגה בקלות ראש
  במידה וגם נגדכם הוגש כתב אישום בגין עבירת תנועה מסוימת, ובין היתר נטען כי נהגתם בקלות...
 • מהו ההבדל בין הריגה לגרימת מוות ברשלנות
  ההבדל המהותי באישום בגין גרימת מוות ברשלנות לבין אישום בעבירת הריגה הינו העונש המוטל על...
 • הענישה בעבירת גרימת מוות ברשלנות
  החוק במדינת ישראל שופט את העבירות השונות על פי חומרתן, ומעל הכול, על פי תוצאותיהן.
 • חשיבות עדות ניטראלית בעבירת גרימת מוות ברשלנות
  במהלך חקירת המשטרה את נסיבות התאונה, ובמהלך איסוף הראיות כנגד הנאשם, מבצעת משטרת ישראל...
 • חשיבות עדותו של הנאשם בעבירה של גרימת מוות ברשלנות
  עדות הנאשם בעבירה היא חלק בלתי נפרד מכלל הראיות בתיק, ומכאן גם חשיבות העדות במסגרת...
 • חשיבותו של עו"ד לתעבורה בכל עבירה בה מואשם נהג חדש
  מדינת ישראל מתייחסת בחומרה לעבירות שנהגים חדשים מבצעים ועל כן נהג חדש המבצע עבירת...
 • זיכוי בעבירת גרימת מוות ברשלנות – האם אפשרי
  זיכוי בעבירת גרימת מוות ברשלנות הינה אפשרית, וזאת במידה ושכרתם את שירותיו המקצועיים של...
 • משמעות שלילת רישיון לנהג חדש
  נהג חדש שיורשע בעבירת תנועה חמורה עלול להידרש לעמוד מחדש במבחן נהיגה עיוני ו/או מעשי...
 • עבירת השכרות לנהג חדש
  לאחרונה חלה החמרה בחקיקה ובגישתם של המשטרה ושל בתי המשפט בהתייחסותם לעבירת השכרות בכלל,...
 • עבירת המהירות לנהג חדש
  נהג חדש שהורשע בעבירות מסוימות בשנתיים הראשונות לנהיגתו, ישוב ויתבקש לעבור תיאוריה...
 • מהי עבירה של נהיגה בחוסר זהירות
  על מנת להאשים נהג בנהיגה בקלות ראש או בנהיגה ברשלנות, חייבת להתקיים הוכחה המעידה על...
 • נהיגה תחת השפעת אלכוהול לנהג חדש
  כל נהג שטרם עברו שנתיים מיום קבלת הרישיון שלו מוגדר כנהג חדש. מה אומר החוק לגבי נהיגה...
 • סיכון הולכי רגל במעבר חציה - עבירות וענישה
  אזור מעבר חציה מיועד למעבר של הולכי רגל. נהג שלא נותן זכות קדימה, מפריע או מסכן את הולך...
 • שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה
  שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה הוא עבירה חמורה על פי החוק הישראלי, כיוון שזה עלול לסכן...
 • האם עישון קנאביס נחשב נהיגה תחת השפעת סמים?
  השימוש בקנאביס הפך בשנים האחרונות לנפוץ יותר ויותר. הנהיגה תחת השפעתו של מי שנמצא סם...
 • דין עבירות תנועה לנהג חדש
  דין עבירות תנועה לנהג חדש כולל בתוכו עבירות חמורות על פי פקודת התעבורה, שבגינן עלול...
 • מהו העונש על נהיגה תחת השפעת סמים?
  דיני התעבורה בישראל רואים בנהיגה תחת השפעת סמים כאחת מעבירות התנועה החמורות ביותר. מה...
 • נהג צעיר – לפני שעולים על הרכב כדאי שתקראו את זה
  קיבלת רישיון? מזל טוב! הנה כל מה שאתה צריך לדעת. על נהג צעיר, משמע מי שטרם מלאו לו 24...
 • אי מתן זכות קדימה להולך רגל במעבר חצייה
  אי מתן זכות קדימה להולך רגל במעבר חצייה גורם פעמים רבות לתאונות דרכים מסכנות חיים עקב...
 • שימוש בטלפון בזמן נהיגה
  נתפסתם משתמשים בטלפון בזמן נהיגה? שימוש בטלפון בזמן נהיגה אסור בחוק ועשוי לגרור אחריו...
 • אי מתן זכות קדימה
  אי מתן זכות קדימה היא עבירה חמורה שתוצאותיה עלולות להיות קשות מנשוא. היכנסו לכתבה למידע...
 • עקיפה אסורה
  עבירת עקיפה אסורה הינה אחת מעבירות התעבורה השכיחות והמסוכנות ביותר. ניתן לעבור את...
 • נהיגה עם אוזניות - האם מדובר בעבירה?
  רבים חושבים כי נהיגה עם אוזניות בזמן אינה עבירה על החוק. בניגוד להחזקת טלפון, למשל, שתי...
 • עו"ד תעבורה בתל אביב
  דיני התעבורה בישראל, מתייחסים לנהיגה בכלי תחבורה יבשתיים - מכונית, אופנוע, משאית וכן...
 • מתי תזדקקו לשירותיו של עורך דין לענייני תעבורה?
  בשנים האחרונות עלה מספר תאונות הדרכים ועבירות התנועה בישראל ולכן מערכת אכיפת החוק...
 • כללי אצבע כאשר נתפסים בנהיגה בשכרות על ידי בדיקת נשיפה
  הכתבה שלפניכם עוסקת בתהליך בדיקת נהג בנהיגה בשכרות ואיך להתנהג בכל שלב של תהליך הבדיקה...
 • מחיקת נקודות תעבורה – סדר בשיטת הנקודות
  במאמר זה הסבר מפורט איך ומתי נמחקות הנקודות ומה החובות מוטלות על הנהגים בכדי שרישיונם...
 • שיטת נקודות משרד הרישוי
  שיטת הניקוד של משרד הרישוי הינה שיטה המאפשרת לרשויות החוק והאכיפה לעקוב אחר נהגים...
 • שלילת רישיון נהיגה על ידי משרד הרישוי
  צבירת 36 נקודות בגין עבירות תנועה שונות יובילו לשלילת רישיון לתקופה של שלושה חודשים
 • התליית רישיון נהיגה של נהגים על ידי משרד הרישוי
  התליית רישיון היא ביטול זמני של רישיונכם עד לביצוע הקורס, התליית הרישיון נכנסת לתוקפה...
 • אכיפת עבירת נהיגה בזמן פסילה
  המשטרה נוקטת בפעולות אכיפה כנגד הנוהגים בזמן פסילה או שלילה. במסגרת הבדיקות השגרתיות
 • משמעות עונש הפסילה לנאשם בעבירה של נהיגה ללא רישיון
  נהגים הנוהגים ברכב ללא רישיון, המכונים בשפה המשפטית :"בלתי מורשים לנהיגה", עוברים למעשה...
 • מהי עבירת הפקרה בתאונת דרכים
  מחויבות הפוגע בתאונת דרכים מחויב להזעיק עזרה למקום התאונה ולידע את גופי ההצלה ולהמתין...
 • צורת הדיווח הנדרשת על שלילת רישיון נהיגה
  במאמר הבא נעסוק בסמכות החוקתית בנוגע לשלילת רישיון ובצורת הדיווח הנדרשת על ידי כל אחד...
 • מדיניות הענישה בעבירת הפקרה
  העונשים על מי שביצע עבירת הפקרה אחרי פגיעה נעים בין 3 שנים ועד ל-14 שנות מאסר בפועל ולא...
 • מהי חובת יידוע נהג על היותו שלול על ידי בית המשפט ?
  החוק קובע כי די בעצם משלוח ההודעה בדואר רשום בכדי להקים חזקה על פיה הנהג מודע לכך...
 • מהי עבירת גרימת מוות ברשלנות
  רשלנות מוגדרת על פי החוק "כאי מודעות לטיב המעשה, לקיום הנסיבות או לאפשרות הגרימה...
 • חובת נהג לא מעורב בתאונת דרכים
  מטרת החוק היא להבטיח מתן עזרה מיידית לנפגע בתאונת דרכים או בדרך אחרת וזאת בכדי לשמור על...
 • זיכוי בעבירת ההפקרה, האם אפשרי
  על התביעה להוכיח את קיומה של תשתית ראייתית להוכחת אשמתו של הנאשם, האם זיהו את הנאשם דרך...
 • החמרת מדיניות הענישה – עבירות תעבורה
  לאחרונה הוחלט להגביר את המאבק בתאונות הדרכים ולאור זאת להחמיר עם עברייני התנועה המועדים...
 • מעצר עד תום ההליכים בעבירת הפקרה
  מעצר עם תום ההליכים הוא אחד מהכלים המשפטיים הקיצוניים שניתן לנקוט כלפי נאשם בעבירה...
 • מהם התנאים לבדיקת נהיגה תחת השפעת סמים
  בדיקת שתן תיערך לחשוד רק במקרים בהם עולה חשד סביר כי הנהג נתון להשפעת סמים מסוכנים.
 • האם קיימת חובה לבצע בדיקת סמים?
  לאף שוטר אין את הסמכות לערוך לכם בדיקת סמים מבלי חשד סביר, משום שהדבר מהווה פגיעה...
 • הענישה בעבירת נהיגה תחת השפעת סמים
  בתי המשפט בבואם לדון בעבירת נהיגה תחת השפעת סמים, נוטים להחמיר את מידת הענישה
 • מהן טענות ההגנה בעבירת נהיגה תחת השפעת סמים?
  התנהגות בלתי הולמת וראויה של שוטרי התנועה כלפי הנאשם, ודרישה למתן דגימות בדיקה ללא...
 • בדיקת דם / שתן בעבירת נהיגה תחת השפעת סמים
  בדיקת דם או שתן תתאפשר רק במקרים בהם עולה החשד כי הנהג נתון להשפעת סמים
 • עורך דין לתעבורה – האם הכרחי בעבירת המהירות ?
  עורך הדין לענייני תעבורה בודק את חומר הראיות ומאתר פגמים היכולים להוכיח את חפותו של הנהג
 • כיצד בוחרים עורכי דין תאונות דרכים?
  במאמר שלפניכם ריכזנו עבורכם מספר עצות מקצועיות שיסייעו גם לכם לבחור את עורך הדין הראוי...
 • עבירת אי השארת פרטים
  השארת פרטים לאחר מעורבות בתאונת דרכים ללא נפגעים הינה חובה
 • פסילות מינימום בתאונות דרכים
  פסילות מינימום בתאונות דרכים מתייחסות ברוב המקרים לתאונות דרכים עם נפגעי גוף
 • כתבי אישום בתאונת דרכים ללא נפגעים
  במקרים בהם אחד הצדדים ביצע עבירת תנועה חמורה שהובילה לתאונת הדרכים ככל הנראה יוגש כנגדו...
 • כתבי אישום בתאונות דרכים עם נפגעים
  תאונת דרכים שתוצאותיה הן נפגעים בגוף, עשויה לגרור אחריה הגשת כתב אישום
 • מהו עונש מעבר ברמזור אדום
  העונש על מעבר ברמזור אדום משתנה ותלוי בנסיבות השונות שבהן העבירה נעברה. יחד עם זאת,...

דרכי התקשרות

 • סניף אשדוד:
 • טלפון:
 • רחוב האורגים 35, משרד 611, קומה 6
 • סניף תל אביב:
 • טלפון:
 • רחוב מיקוניס 3 משרד:1 קומה:2
 • אימייל:
  law@les.co.il

עקוב אחרינו ברשתות החברתיות